Certina herrarmbandsur i 18 k guld

Klubbat för:

2 000 SEK

Schätzwert

2 000 SEK

Beschreibung

CERTINA, armbandsur, 18 k guld, 1960/70-tal, manuell, plexiglas, boettnr. 5210.136, cal 25-66, diameter 34 mm

Zustandsbeschreibung

Omjämn gång, SAV garanterar ej funktionen, skadad urtavla, repor

568116

2018-09-09