Klubbat för:
2 000 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
CERTINA, armbandsur, 18 k guld, 1960/70-tal, manuell, plexiglas, boettnr. 5210.136, cal 25-66, diameter 34 mm
Zustandsbeschreibung
Omjämn gång, SAV garanterar ej funktionen, skadad urtavla, repor
568116
2018-09-09
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner