Klubbat för:
18 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
LARS ERIK FALK (född 1922): "P16", väggskulptur, signerad och daterad LE Falk 1968, lackerade metallprofiler, höjd ca 58 cm
Smärre slitage, färgskiftning
568118
2018-09-05
Gör en kostnadsfri värdering här