Lars Erik Falk skulptur
Vollendet
2018-09-05
568118
| Höchstes Gebot | 18 000 SEK |
| Schätzwert | 8 000 SEK |
LARS ERIK FALK (född 1922): "P16", väggskulptur, signerad och daterad LE Falk 1968, lackerade metallprofiler, höjd ca 58 cm
Smärre slitage, färgskiftning