Lars Erik Falk skulptur

Lars Erik Falk skulptur
Lars Erik Falk skulptur
Lars Erik Falk skulptur
Lars Erik Falk skulptur
Lars Erik Falk skulptur
Lars Erik Falk skulptur
Lars Erik Falk skulptur
Lars Erik Falk skulptur

Klubbat för:

18 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

LARS ERIK FALK (född 1922): "P16", väggskulptur, signerad och daterad LE Falk 1968, lackerade metallprofiler, höjd ca 58 cm

Smärre slitage, färgskiftning

568118

2018-09-05