Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SERVERINGSVAGN, 1900-talets andra hälft, fanerad i mahogny med inläggningar i olika träslag, gulmetall, folierad plast, hjul, höjd ca 72, 79 x48 cm
Fanérresninagr
568129
2018-09-05
Gör en kostnadsfri värdering här