Gert Markus, akvarell

Gert Markus, akvarell
Gert Markus, akvarell
Gert Markus, akvarell
Gert Markus, akvarell
Gert Markus, akvarell
Gert Markus, akvarell
Gert Markus, akvarell
Gert Markus, akvarell

Klubbat för:

8 400 SEK

Arviointi

3 000 SEK

Kuvaus

GERT MARCUS (1914-2008): Komposition,
akvarell, signerad GM, 48x48 cm.

Kuntoraportti

568147

Päivämäärä:

2018-09-24