Gert Markus, akvarell
Klubbat för:
8 400 SEK
Arviointi
3 000 SEK
Kuvaus
GERT MARCUS (1914-2008): Komposition,
akvarell, signerad GM, 48x48 cm.
Kuntoraportti
568147
Päivämäärä:
2018-09-24