Skrivbord
2018-09-05
568150
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SKRIVBORD, 1960-tal, fanerad med teak, två hurtsar, gångjärn och nyckelbussningar i mässing, höjd ca 75, 175x60 cm, nyckel finns
Skiva delvis blekt, fläckar, slitage, vänster dörr längsgående med skada vid list (2 cm)