Nordiska Kompaniet golvlampa

Nordiska Kompaniet golvlampa
Nordiska Kompaniet golvlampa
Nordiska Kompaniet golvlampa
Nordiska Kompaniet golvlampa
Nordiska Kompaniet golvlampa
Nordiska Kompaniet golvlampa

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

NORDISKA KOMPANIET, golvlampa, 1900-talets andra hälft, stomme i mässing, textilskärm, skyltmärkt NK 32786, höjd inkl. skärm ca 150 cm

Bruksslitage

568152

2018-09-05