Märklin lok spår Ho

Märklin lok spår Ho
Märklin lok spår Ho
Märklin lok spår Ho
Märklin lok spår Ho
Märklin lok spår Ho
Märklin lok spår Ho

Klubbat för:

2 200 SEK

2 000 SEK

MÄRKLIN LOK, 2 st, spår Ho, 1960-70-tal, bestående av: ellok 3022, 3 delat diesellok 3071, fabriksförpackningar medföljer

Smärre slitage, kartonger med slitage

568154

2018-09-20