Märklin lok spår Ho

Märklin lok spår Ho
Märklin lok spår Ho
Märklin lok spår Ho
Märklin lok spår Ho
Märklin lok spår Ho
Märklin lok spår Ho
Märklin lok spår Ho
Märklin lok spår Ho
Märklin lok spår Ho
Märklin lok spår Ho

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MÄRKLIN LOK, 3 st, spår Ho, 1950-60-tal, bestående av: 2 ellok RET 800, ellok 3018

3018 med ett löst hjul, smärre slitage, funktioner ej provade

568169

2018-09-20