Gnistskydd

Gnistskydd
Gnistskydd
Gnistskydd
Gnistskydd
Gnistskydd
Gnistskydd
Gnistskydd
Gnistskydd

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GNISTSKYDD / ELDSKÄRM, trä, nyrenässans, 1870/1880-tal, höjd 138x61 cm

Proviniens: Johan och Elna Sjöström, Lund

Fötter saknar skruv, smärre slitage.

568174

2018-09-05