Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 500 SEK
GNISTSKYDD / ELDSKÄRM, trä, nyrenässans, 1870/1880-tal, höjd 138x61 cm
Proviniens: Johan och Elna Sjöström, Lund
Fötter saknar skruv, smärre slitage.
568174
2018-09-05
Gör en kostnadsfri värdering här