Zenith herrfickur i 14 k guld

Zenith herrfickur i 14 k guld
Zenith herrfickur i 14 k guld
Zenith herrfickur i 14 k guld
Zenith herrfickur i 14 k guld
Zenith herrfickur i 14 k guld
Zenith herrfickur i 14 k guld
Zenith herrfickur i 14 k guld
Zenith herrfickur i 14 k guld
Zenith herrfickur i 14 k guld
Zenith herrfickur i 14 k guld
Zenith herrfickur i 14 k guld
Zenith herrfickur i 14 k guld

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

ZENITH, fickur, 14 k guld, 1900-talets första hälft, vitemaljerad urtavla, innerboett i metall, ankargång, boettnr. 245350, verknr. 2422276, diameter 50,6 mm, vikt ca 88,3 g

Går ej, SAV garanterar ej funktionen, gravyr, bruksslitage

568187

2018-09-10