Zenith herrfickur i 14 k guld
Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
ZENITH, fickur, 14 k guld, 1900-talets första hälft, vitemaljerad urtavla, innerboett i metall, ankargång, boettnr. 245350, verknr. 2422276, diameter 50,6 mm, vikt ca 88,3 g
Går ej, SAV garanterar ej funktionen, gravyr, bruksslitage
568187
2018-09-10