Klubbat för:
2 200 SEK
1 000 SEK
FREDRIK WILHELM ZETHELIUS, fickursställ, silver, Stockholm 1842, krönt med tupp, höjd 19 cm, vikt ca 90 g
Lagningar, bruksslitage
568194
2018-09-05