Fredrik Wilhelm Zethelius fickursställ

Klubbat för:

2 200 SEK

1 000 SEK

FREDRIK WILHELM ZETHELIUS, fickursställ, silver, Stockholm 1842, krönt med tupp, höjd 19 cm, vikt ca 90 g

Lagningar, bruksslitage

568194

2018-09-05