Pipor 18/1900-tal

Pipor 18/1900-tal
Pipor 18/1900-tal
Pipor 18/1900-tal
Pipor 18/1900-tal
Pipor 18/1900-tal
Pipor 18/1900-tal
Pipor 18/1900-tal
Pipor 18/1900-tal
Pipor 18/1900-tal
Pipor 18/1900-tal
Pipor 18/1900-tal
Pipor 18/1900-tal
Pipor 18/1900-tal
Pipor 18/1900-tal
Pipor 18/1900-tal
Pipor 18/1900-tal

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

PIPOR, 18/1900-tal, sjöskum resp trä, skulpterad dekor, beslag i silver, längd ca 30x84 cm

Smärre skador, ett lock med skadad dekor

568217

2018-09-05