Klubbat för:
16 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
A.M. CASSANDRE, 1930-/40-tal, "Dubonnet", reklamaffisch, 2 delad, färglitografi 168x118 cm
Fuktrand på affischens nedre kortsida
568219
2018-09-11
Gör en kostnadsfri värdering här