Dubonnet reklamaffisch

Dubonnet reklamaffisch
Dubonnet reklamaffisch
Dubonnet reklamaffisch
Dubonnet reklamaffisch

Klubbat för:

16 500 SEK

Utropspris

4 000 SEK

A.M. CASSANDRE, 1930-/40-tal, "Dubonnet", reklamaffisch, 2 delad, färglitografi 168x118 cm

Fuktrand på affischens nedre kortsida

568219

2018-09-11