Jan Naliwajko oljemålning med collage

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

JAN NALIWAJKO (1939-2017): Komposition, signerad och daterad J Naliwajko 1993.5, olja och collage, bladmått ca 75x58 cm

568229

2018-09-05