Klubbat för:
3 600 SEK
2 000 SEK
VÄGGLAMPOR, 2, 1900-talets andra hälft, EWÅ, Värnamo, mässing, svängbara, total längd från vägg med skärm ca 45 cm
Smärre slitage
568230
2018-09-05