Vägglampor EWÅ Värnamo

Vägglampor EWÅ Värnamo
Vägglampor EWÅ Värnamo
Vägglampor EWÅ Värnamo
Vägglampor EWÅ Värnamo
Vägglampor EWÅ Värnamo
Vägglampor EWÅ Värnamo

Klubbat för:

3 600 SEK

2 000 SEK

VÄGGLAMPOR, 2, 1900-talets andra hälft, EWÅ, Värnamo, mässing, svängbara, total längd från vägg med skärm ca 45 cm

Smärre slitage

568230

2018-09-05