Herrbetjänt
2018-09-05
568235
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
HERRBETJÄNT, 1900-talets andra hälft, mörkbetsat trä, höjd ca 117 cm
Bruksslitage