Soffbord

Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

SOFFBORD, 1970/80-tal, stomme i mässing skiva i rökfärgat glas, höjd ca 40 cm, skivans måt ca 99x99 cm

Visst slitage, gummibussningar under glasskivan saknas

568241

2018-09-05