Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
SOFFBORD, 1970/80-tal, stomme i mässing skiva i rökfärgat glas, höjd ca 40 cm, skivans måt ca 99x99 cm
Visst slitage, gummibussningar under glasskivan saknas
568241
2018-09-05
Gör en kostnadsfri värdering här