Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SALTKAR, 3 st., opalinglas, 1800-talets början, empire, troligen Strömbäcks glasbruk, båtformade, på romboid fotplatta, räfflad yta, dekor i guld, längd 9-10, höjd 7-7,5 cm
Nagg
568244
2018-09-09
Gör en kostnadsfri värdering här