Otte Sköld oljemålning

Otte Sköld oljemålning
Otte Sköld oljemålning
Otte Sköld oljemålning
Otte Sköld oljemålning

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

OTTE SKÖLD (1894-1958): Motiv från Medelhavet, signerad, olja på pannå, ca 19x25 cm

568251

2018-09-06