Tavla oljemålning

Tavla oljemålning
Tavla oljemålning
Tavla oljemålning
Tavla oljemålning

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TAVLA, 1800-tal, madonna, olja på koppar, ramen med dekor av spegelglas och bronserad metall, ca 24x20 cm

568269

2018-09-09