Glasmålning 1800-tal
Valmis
2018-09-09
568271
| Korkein tarjous | 4 200 SEK |
| Arviointi | 2 000 SEK |
GLASMÅLNING, 1800-tal, motiv av rokokodam, ca 36x25 cm
Åldersrelaterat slitage