Marieberg fat

Marieberg fat
Marieberg fat
Marieberg fat
Marieberg fat
Marieberg fat
Marieberg fat
Marieberg fat
Marieberg fat
Marieberg fat
Marieberg fat

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MARIEBERG, 2 dlr., fajans, 1700-tal, den ena med dekor av humlekvist i blått, märkta "MB -75, T" samt "MB Sten", diameter ca 23-25 cm

Slitage, lagning

568275

2018-09-09