Skåp 1940-tal

Skåp 1940-tal
Skåp 1940-tal
Skåp 1940-tal
Skåp 1940-tal
Skåp 1940-tal
Skåp 1940-tal
Skåp 1940-tal
Skåp 1940-tal

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKÅP, 1940-tal, ek, exteriört fanerat med björk, mittdel med bokhylla, sidor med skåp, höjd ca 150, 165x37 cm

Nycklar finns

568288

2018-09-07