Milan Halaska
Klubbat för:
300 SEK
Arviointi
1 000 SEK
Kuvaus
MILAN HALASKA (Tjeckien/Sverige, 1922-1993): Gröna Lund, signerad och daterad 92, pastell, ca 54x38,5 cm
Kuntoraportti
Marginal med dedikation
568294
Päivämäärä:
2018-09-07