Bordsur senempire
Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BORDSUR, senempire, 1850-tal, mahogny, förgylld dekor, alabasterkolonner, höjd ca 40, bredd 20 cm
Pendel finns, nyckel saknas, slitage, skador, fanerskador samt urtavla med nagg, SAV garanterar inte funktionen
568297
2018-09-06