Bordsur senempire

Bordsur senempire
Bordsur senempire
Bordsur senempire
Bordsur senempire
Bordsur senempire
Bordsur senempire
Bordsur senempire
Bordsur senempire
Bordsur senempire
Bordsur senempire
Bordsur senempire
Bordsur senempire

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BORDSUR, senempire, 1850-tal, mahogny, förgylld dekor, alabasterkolonner, höjd ca 40, bredd 20 cm

Pendel finns, nyckel saknas, slitage, skador, fanerskador samt urtavla med nagg, SAV garanterar inte funktionen

568297

2018-09-06