Brita Nordencreutz oljemålning
Klubbat för:
4 800 SEK
Utropspris
6 000 SEK
BRITA NORDENCREUTZ (1899-1982): Italiensk sommarlandskap, signerad med initialer och daterad (19)24, akvarell, 28x22 cm
För frågor och konditionsrapport kontakta joakim.geiger@auktionsverket.se
568305
2018-10-23