Klackringar guld
Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KLACKRINGAR, 2 st., 14 och 18 k guld, planslipad svart agat resp. hematit, Åbo 1960 resp. Bengt Hallberg Guldsmeds AB, Köping 1965, ringstorlekar 21,5 samt 20 mm, vikt 7,4 g, skadad klackring, 18 k guld, vikt ca 4 g medföljer
Stenar med repor, ringskenor med slitage
568306
2018-09-10