Klubbat för:
750 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BAJONETTER, 2 st., Frankrike, modell 1866, kavel i mässing, daterade 1869 resp. 1874, baljor av metall, längd ca 70 cm
Beläggningar och åldersrelaterat slitage
568307
2018-09-06
Gör en kostnadsfri värdering här