Märklin lok spår Ho

Märklin lok spår Ho
Märklin lok spår Ho
Märklin lok spår Ho
Märklin lok spår Ho
Märklin lok spår Ho
Märklin lok spår Ho
Märklin lok spår Ho
Märklin lok spår Ho
Märklin lok spår Ho
Märklin lok spår Ho

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

MÄRKLIN LOK, 3 st, 1950-60-tal, spår Ho, bestående av: ellok 3018, elllok 3012, ellok 3013

3012 med skadad takströmatagare, funktioner ej provade, smärre slitage

568312

2018-09-20