Märklin lok spår Ho

Märklin lok spår Ho
Märklin lok spår Ho
Märklin lok spår Ho
Märklin lok spår Ho
Märklin lok spår Ho
Märklin lok spår Ho
Märklin lok spår Ho
Märklin lok spår Ho
Märklin lok spår Ho
Märklin lok spår Ho

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MÄRKLIN LOK, 2 st, 1950-60-tal, ellok 3013 samt ellok 3018

Smärre slitage, funktioner ej provade, 3018 med förpackning

568318

2018-09-20