Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
BALTZAR ROKUS (Arboga 1743-1788), fat, tenn, stämplad 1760, diameter ca 30 cm
PROVENIENS:
Stockholms Auktionsverk, Kvalitén, 20/11 1971, katalognr 1737
Slitage och ytskador
568319
2018-09-08
Gör en kostnadsfri värdering här