Ringar guld
Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
RING, 22 k guld, Engelbert, Stockholm, årsstämpel saknas, RING, 18 k vitguld, Schalin, släta modeller, ringstorlek ca 18,7 mm, vikt ca 15,6 g
Delvis med invändig gravyr, repor, bruksslitage
568335
2018-09-10