Ringar guld

Ringar guld
Ringar guld
Ringar guld
Ringar guld
Ringar guld
Ringar guld

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

RING, 22 k guld, Engelbert, Stockholm, årsstämpel saknas, RING, 18 k vitguld, Schalin, släta modeller, ringstorlek ca 18,7 mm, vikt ca 15,6 g

Delvis med invändig gravyr, repor, bruksslitage

568335

2018-09-10