Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
DOSA, silver, barock, 1700-tal, svängd form, lock med dekor av figurscen, invändigt förgylld, längd 7 cm, vikt 71 g
Monogram CFS undersida
568347
2018-09-06
Gör en kostnadsfri värdering här