Dosa barock silver

Dosa barock silver
Dosa barock silver
Dosa barock silver
Dosa barock silver
Dosa barock silver
Dosa barock silver
Dosa barock silver
Dosa barock silver
Dosa barock silver
Dosa barock silver

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

2 500 SEK

DOSA, silver, barock, 1700-tal, svängd form, lock med dekor av figurscen, invändigt förgylld, längd 7 cm, vikt 71 g

Monogram CFS undersida

568347

2018-09-06