Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
TAKLAMPA, 1900-talets mitt, fäste i mässing, kupan i frostat glas samt klarglas, randig, höjd ca 30 cm
Smärre slitage, senare upptaget hål i fästet, en skruv kompletterad
568362
2018-09-10
Gör en kostnadsfri värdering här