Tissot armbandsur 18 k guld
Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
TISSOT, damarmbandsur, 18 k guld, 2000-tal, quartz, datum, safirglas, krokopressat läderband med originalspänne i gulddoublé, diameter 26,5 mm
Boett med gåvogravyr, verket går ej vid inskrivningstillfället (troligen utgånget batteri), armband med slitage
568366
2018-09-10