Tissot armbandsur 18 k guld

Tissot armbandsur 18 k guld
Tissot armbandsur 18 k guld
Tissot armbandsur 18 k guld
Tissot armbandsur 18 k guld
Tissot armbandsur 18 k guld
Tissot armbandsur 18 k guld
Tissot armbandsur 18 k guld
Tissot armbandsur 18 k guld
Tissot armbandsur 18 k guld
Tissot armbandsur 18 k guld

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TISSOT, damarmbandsur, 18 k guld, 2000-tal, quartz, datum, safirglas, krokopressat läderband med originalspänne i gulddoublé, diameter 26,5 mm

Boett med gåvogravyr, verket går ej vid inskrivningstillfället (troligen utgånget batteri), armband med slitage

568366

2018-09-10