Tomas Almberg bronsskulptur

Tomas Almberg bronsskulptur
Tomas Almberg bronsskulptur
Tomas Almberg bronsskulptur
Tomas Almberg bronsskulptur
Tomas Almberg bronsskulptur
Tomas Almberg bronsskulptur
Tomas Almberg bronsskulptur
Tomas Almberg bronsskulptur
Tomas Almberg bronsskulptur
Tomas Almberg bronsskulptur

Klubbat för:

6 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

TOMAS ALMBERG (född 1936), skulptur föreställande kvinnofigur, monogramsignerad TA, stomme i grönpatinerad brons, monterad på träsockel, höjd ca 53 cm

Sockeln med slitage

568373

2018-09-06