Spegel från omarbetat skeppsfönster

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SPEGEL, från omarbetat skeppsfönster, 1900-talets första hälft, stomme i mässing, lindad i rep, diameter ca 40 cm

Omarbetad, smärre slitage

568374

2018-09-06