Engelsk skola 1800-tal oljemålning

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ENGELSK SKOLA (1800-tal): Gästgiveri med hästar, olja på duk, 30x35 cm

För frågor och konditionsrapport kontakta ulrica.tillander@auktionsverket.se

lagning, retuscher

568390

2018-10-23