Ikon rysk skola

Ikon rysk skola
Ikon rysk skola
Ikon rysk skola
Ikon rysk skola
Ikon rysk skola
Ikon rysk skola
Ikon rysk skola
Ikon rysk skola

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

IKON, RYSK SKOLA (1800-tal): Bebådelsen, olja på pannå, oktagonal inklusive ram 52x45 cm

För frågor och konditionsrapport kontakta ulrica.tillander@auktionsverket.se

568391

2018-10-23