efterföljare till Frans Frankens olja på koppar

Klubbat för:

4 800 SEK

6 000 SEK

FRANS FRANKEN, hans efterföljare (1600-tal): Jesu födelse, olja på kopparplåt, 22,5x17 cm

För frågor och konditionsrapport kontakta ulrica.tillander@auktionsverket.se

färgbortfall

568394

2018-10-23