efterföljare till Frans Frankens olja på koppar
Klubbat för:
4 800 SEK
6 000 SEK
FRANS FRANKEN, hans efterföljare (1600-tal): Jesu födelse, olja på kopparplåt, 22,5x17 cm
För frågor och konditionsrapport kontakta ulrica.tillander@auktionsverket.se
färgbortfall
568394
2018-10-23