Stolar gustaviansk stil
2018-09-08
568398
| Klubbat belopp | 2 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
STOLAR, 6 st, 1900-talets andra hälft, gustaviansk stil, leksandmodell, träskuren dekor, sitsar kläddamed Josef Franks "Anakreon", sitthöjd ca 45 cm
Klädsel med slitage och skador