Sekretär

Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SEKRETÄR, 1900-talets mitt, Louis XV-stil, faner i olika träslag, beslag i mässing, inredning med lådor, höjd ca 104, 81x51 cm

Slitage, smärre fanérskador, torrspirckor, delvis solblekt, nyckel passar ej

568399

2018-09-08