Tallrikar Kina 1700-tal Famille rose

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TALLRIKAR, 3 st., porslin, Kina, Qianlong (1736-1795), famille rose, dekor av blommor, diameter 23,5 cm

Enstaka micronagg, tallriksställ medföljer

568402

2018-09-06