Waldemar Lorentzon olja

Waldemar Lorentzon olja
Waldemar Lorentzon olja
Waldemar Lorentzon olja
Waldemar Lorentzon olja
Waldemar Lorentzon olja
Waldemar Lorentzon olja
Waldemar Lorentzon olja
Waldemar Lorentzon olja
Waldemar Lorentzon olja
Waldemar Lorentzon olja

Klubbat för:

23 000 SEK

Utropspris

18 000 SEK

WALDEMAR LORENTZON (1899-1984): "Det kvällas på ängen", signerad och daterad 1944, olja på duk, ca 46x58 cm

568404

2018-09-09