James Brooks Komposition

James Brooks  Komposition
James Brooks  Komposition
James Brooks  Komposition
James Brooks  Komposition
James Brooks  Komposition
James Brooks  Komposition

Klubbat för:

8 200 SEK

6 000 SEK

JAMES BROOKS (USA, 1906-1992): Komposition, signerad och daterad J Brooks -77, tusch och akvarell på papper, ca 24x30 cm

568405

2018-09-09