Stig Lindberg Spisa Ribb
Vollendet
2018-09-11
568418
| Höchstes Gebot | 5 800 SEK |
| Schätzwert | 4 000 SEK |
STIG LINDBERG, "Spisa Ribb", servis, 57 dlr, porslin, bestående av: 15+8 koppar, 19+8 fat, 4 assietter, 2 sockerskålar, gräddsnipa
1 kopp med lagnig i örat, 1 kopp med nagg, 1 assiett med nagg, repor förekommer