Stig Lindberg Spisa Ribb
Klubbat för:
5 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
STIG LINDBERG, "Spisa Ribb", servis, 57 dlr, porslin, bestående av: 15+8 koppar, 19+8 fat, 4 assietter, 2 sockerskålar, gräddsnipa
1 kopp med lagnig i örat, 1 kopp med nagg, 1 assiett med nagg, repor förekommer
568418
2018-09-11