Bord

Bord
Bord
Bord
Bord
Bord
Bord
Bord
Bord
Bord
Bord

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BORD, 1 par, 1900-talets andra hälft, engelsk stil, idegran, nedertill med låda, ca 58, 44x44 cm

Smärre slitage

568421

2018-09-06